ASKERİ STİL MACERA EKSPEDİSYONU

Ana Sayfa Askeri Stil Macera Ekspedisyonu
ASKERİ STİL MACERA EKSPEDİSYONU

"Yaklaşımımız "Görülmeden gör, vurulmadan döndür" Bu yaklaşım ve disiplinlerle bir asker hayatta kalıp evine sağ dönebilme şansını yakalar."

İçeriğinde navigasyon, keşif, sızma gibi zamana dayalı görevlerin verilerek, kanyon, açık alan, su geçişi gibi tehlike arz eden arazilerin geçildiği, taktik yürüyüş senaryolarının ve savaş şartlarında hayatta kalma bilgilerinin verildiği ve tekniklerinin uygulandığı 3 günlük ağır ve özel bir macera ekspedisyonudur.

Bu faaliyetimiz "Savaş Şartlarında Hayatta Kalma Kursu" eğitim programımızın hemen ardından başlayacaktır. Dileyen katılımcılar fark ücretini ödeyerek bu kursumuzu görüp, kursun uygulama niteliği taşıyan ekspedisyona daha donanımlı bir şekilde devam edebilirler.

Ekspedisyon Şekli ve Süresi:

Ekspedisyonumuzda uzun ve zorlu yürüyüşler yapılmaktadır. Faaliyet içerisinde hayatta kalma bilgileri verilmekte, uygulamalar yapılmakta ve katılımcıların kendini sınadığı ortamlar oluşmaktadır. 2 gece, 3 günlük ağır bir eğitim ve macera yürüyüşü faaliyetidir.

Ekspedisyon Konuları:

Navigasyon, gece yürüyüşü, keşif tekniği, yürüyüş tekniği, hayatta kalma psikolojisi, temel hayatta kalma teknik ve uygulamaları.

Ekspedisyon Çalışmaları :

Barınak yapma, ateş yakma, su elde etme, tuzak kurma, yön bulma, vahşi hayvanlardan korunma, hava tahmini, bıçak bileme, bozuk ve riskli arazileri geçme.

* Önemli 1: Faaliyetten 3 gün önce tüm katılımcılar 3 saatlik bir faaliyet brifingine katılacaktır.

* Önemli 2: Bu faaliyetimizi "Savaş Şartlarında Hayatta Kalma Kursu" ile birleştirmek isteyen katılımcılar için kurs ve ekspedisyon toplam ücreti 750 TL'dir.

* Önemli 3: Bu ekspedisyon için malzeme listesi, kesin kayıt yaptırdığınızda e-posta ile gönderilecektir.


PLANLANAN EKSPEDİSYON TARİHLERİ:
08-09-10 Kasım 2019
10-11-12 Ocak 2019
Image

Ekspedisyona Katılım Bilgileri

En az 6 kişilik katılımla ekspedisyonumuz başlar.
En fazla katılım sayısı 12 kişidir

Ekspedisyon başladığında hava şartları dikkate alınmaz.

Ekspedisyona mutlaka verilen listedeki malzemeler ile gelinmelidir.

Sırt çantası ağırlığı 20 kg'dan aşağı olamaz

Airsoft oyuncak tüfekleri olan getirebilir

Ekspedisyon Ücreti: 500 TL

Ekspedisyon Kayıt Formu »