Bushcraft Atölyesi

Kurs Süresi

Arazi Ugulaması: 2 gün

Kurs Ücreti
300 TL (KDV hariç)

Kursa Gelirken Getirmeniz GerekenlerListeyi indirmek için simgenin üzerine tıklayınız.

Bushcraft Atölyesi

business templates

Kamplı atölye çalışması. Sadece ilkel teknik ve uygulamaları kullanarak, çalılardan, ağaçlardan, taşlardan aletler yaparak; vahşi yaşamda hayatta kalma çabaları için gerekli emniyet, konfor, davranışların ve becerilerin öğrenilip kazanıldığı bir atölye çalışma programıdır.

Survival ile Bushcraft isimleri ve içerikleri arasındaki farklar öğrenilir. Yaklaşımları incelenir.

Kurs İçeriği: Çoğunluğu doğadan, yani tabii kaynaklardan elde edilerek barınak, ateş, su, yön bulma, yiyecek, vahşi ve zehirli hayvanlardan korunma, tedavi yöntemleri ve malzemeler konuları ele alınır; çeşitli uygulamalar yapılır ve yaptırılır. (Doğru bıçak kullanımını öğrenecek, kendi ekmeğinizi yoğuracak ve yaralarınızın ilacını kendiniz yapacaksınız. Doğadaki bitkilerden nasıl kahve yapılır, demleyip keyfine varacaksınız) 3 km'lik bir doğa yürüyüşü ile desteklenir.


  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates