Denizde Hayatta Kalma Kursu

Kurs Süresi

Sınıf İçi Teorik Dersler: 2 gün
Deniz Uygulaması: 2 gün

Kurs Ücreti
500 TL (KDV hariç)

Bu Kursa Gelirken Getirmeniz Gerekenler

1. Tuzlu su ve güneş göreceği için gözden çıkartabileceğiniz giyim
2. Şapka, bandana ve güneş gözlüğü
3. Matara ve metal kupa
4. Bere ve eldiven
5. Rüzgarlık
6. Havlu
7. Kafa feneri
8. Sağlam ve büyük boy çöp torbası
9. Dönüş için yedek giysi ve ayakkabı

Denizde Hayatta Kalma Kursu

business templates

Denizde hayatta kalma durumuna girildiğinde uygulanacak teknik ve ugulamaları içerir. Gemi, teknebatması sırasında ve sonrasında; özellikle denizin ortasında açıkta kalma durumlarından korunma bilgileri uygulamalı olarak öğrenilir.

Denizde hayatta kalma mücadelesine girmek en zor ve en ölümcül durumlardan birisidir. Özellikle psikolojik ve fiziksel stres hayatta kalma mücadelesini tehdit eder. Fırtına, kabaran deniz, belirsiz bir yöne gitmek, susuzluk, Köpekbalığı gibi tehlikeler ölümle kalım arasındaki etkenlerdir.

Kurs İçeriği: Açık denizde psikolojik ve fiziksel stres, hava ve deniz olaylarıyla mücadele, yön tayini ve yönü koruyabilme, köpekbalığı saldırısında hareket tarzı, su elde etme, yiyecek elde etme, yaşam çemberi, hipotermia, dehidrasyon gibi konular işlenip, mücadele yöntemleri sunum ve görsel destekli olarak anlatılmaktadır.

Deniz uygulamasında; Sınıf içi derslerde öğrenilen konular ve teknikler denizde bot içinde ve dışında uygulanır. Denizden çıktıktan sonra karada hayatı devam ettirme çalışmaları da yapılır.

  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates