BUSHCRAFT DERİ ATÖLYESİ

Ana Sayfa Bushcraft Deri Atölyesi
BUSHCRAFT DERİ ATÖLYESİ

Deri Malzeme Atölyesinde:

El emeği, göz nuru bushcraft deri aksesuarlarınızı yapacağınız bir el işi atölyesidir.

Bıçağınıza, baltanıza veya herhangi başka bir malzemenize kılıf yapabileceğiniz yada kemer, kemer malzeme askılığı, kav/çakmaktaşı kılıfı yapabileceğiniz; deriyi tanıyıp, işleme tekniklerini öğrendikten sonra ne yapmak istiyorsanız onu yapacağınız bir el işi, belki de sizin için yeni bir hobi ve el sanatları imkanı sunan bir eğitim ve atölye ortamıdır.

Atölye Şekli ve Süresi:

Deri işleme atölyemiz, 2 gün (10 saat) süreli uygulamalı bir eğitimdir. Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi eğitim görsel sunum destekli teorik derslerle başlar. Atölye ortamımızda teknik malzemeler bulunmakta ve kullanımınıza sunulmaktadır. Kursiyerlerimiz yanlarında kılıf yapmak istedikleri bıçak, balta, testere gibi malzemelerini getirmelidirler veya bunlar dışında bizim belirlediğimiz deri aksesuraları yapacaklardır. Dileyen katılımcılarımız kendi derilerini temin edip getirebilir, dileyen katılımcılarımız ücreti karşılığında derilerini bizden temin edebilirler.

Atölye Konuları:

Deri çeşitleri, deri işleme malzemeleri, derilerin işlenmeye hazırlanması, hangi malzemeye hangi deri, deri kesme tekniği, dikiş teknikleri, deri boyama tekniği, deri bakımı konuları öğrenilir.


PLANLANAN ATÖLYE TARİHLERİ:
17 Kasım 2019
15 Aralık 2019
22 Aralık 2019
Image Fotoğraf/Eğitmen: Bora Özkan

Atölye Katılım Bilgileri

En az 6 kişilik katılımla atölyemiz başlar.
En fazla katılım sayısı 10 kişidir

Atölye sınıf ortamında gerçekleştirilecektir.

Atölye el aletleri sınıfımızda bulunmaktadır.

Atölye Ücreti: 200 TL

Atölye Kayıt Formu »