Ormanlık Bölgelerde Hayatta Kalma Kursu

Kurs Süresi

Sınıf İçi Teorik Dersler: 2 gün
Arazi Uygulaması: 2 gün

Kurs Ücreti
500 TL (KDV hariç)

Bu Kursa Gelirken Getirmeniz GerekenlerListeyi indirmek için simgenin üzerine tıklayınız.

Ormanlık Bölgelerde Hayatta Kalma Kursu (Başlangıç Kursu)

business templates

Hayatta kalma konularının ve uygulamalarının ilk temellerinin öğrenildiği ilk seviye kursudur. Ormanlık bölgelerde hayatta kalma durumuna girildiğinde uygulanacak teknik ve uygulamaları içerir.

Jungle ve orman gibi bölgeler vahşi doğanın ve yaşamın simgeleridir. Buralarda kaybolmak ve hayatta kalma durumu ile karşı karşıya kalındığında stresli ve uykusuz geceler başlayacaktır. Yoğun dikkat, hayal gücünü kullanmak, beceriler geliştirmek hayatta kalma şansımı artıracaktır. Sık bitki örtüsü bizi koruduğu gibi, tehlikeleri de bizden saklamaktadır.

Kurs İçeriği: Stresi ve paniği önlemek, doğru hayatta kalma davranışlarını uygulamak, vahşi yaşam bilgileri ve deneyimleri, barınak yapmak, ateş yakmak, su bulmak, yiyecek bulmak, yön bulmak, sinyal vermek, vahşi hayvanlardan korunmak, malzeme yapmak ve orman içerisinde ilerlemek gibi konular detaylı olarak sunum ve görsel destekli olarak anlatılmaktadır.

Arazi uygulamasında; Sınıf içi derslerde öğrenilen konular ve teknikler özel kamp alanında uygulanır. Bushcraft alet ve teknikler üzerinde de çalışmalar yapılır. Arazi uygulamaları en az 3 km.lik bir doğa yürüyüşü ile desteklenir.


  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates