Savaş Şartlarında Hayatta Kalma Kursu

Kurs Süresi

Sınıf İçi Teorik Dersler: 3 gün
Arazi Uygulaması: 2 gün

Kurs Ücreti
500 TL (KDV hariç)

Bu Kursa Gelirken Getirmeniz GerekenlerListeyi indirmek için simgenin üzerine tıklayınız.

Savaş Şartlarında Hayatta Kalma Kursu

business templates

Savaş zamanında dost veya düşman toprakları içerisinde şehirde ve doğada hayatta kalma durumuna girildiğinde uygulanacak teknik ve uygulamaları içerir. Kaçma, saklanma, kamuflaj ve doğada yaşam durumlarında uygulanacak yöntemler öğrenilir. Özel çalışmalar yapılır.

Savaş şartları içinde ve artık düşman bölgesinde hayatta kalma davranış ve teknikleri daha fazla çeşitlenmiş ve zorlaşmıştır. Hem doğa, hem de düşmanla mücadele haline girilmiştir. Kurtulma veya kurtarma bölgesine gidene kadar şartlar çok tehlikeli boyutlardadır. Özel disiplinleri uygulamak gerekir.

Kurs İçeriği: Savaş zamanında doğada ve şehirde fark edilmeden düşman bölgesinde ilerleme, kaçma ve hayatta kalma teknikleri; Özel Harp olarak da bilinen NBC ( Nükleer, Biyolojik, Kimyasal ) harbinde hayatta kalma bilgileri öğrenilir ve uygulanır. Konular ve uygulamalar detaylı olarak sunum ve görsel destekli olarak anlatılmaktadır.

Arazi uygulamasında; Sınıf içi derslerde öğrenilen konular ve teknikler özel kamp alanında uygulanır. Askeri teknikler üzerinde de çalışmalar yapılır. Arazi uygulamaları en az 3 km.lik gündüz ve gece doğa yürüyüşleri ile desteklenir.


  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates