İŞ GÜVENLİĞİ
HAYATTA KALMA

Ana Sayfa İş Güvenliği Hayatta Kalma Kursu
İŞ GÜVENLİĞİ HAYATTA KALMA KURSU

Yüksek, dağlık, ulaşılması zor arazilerde bulunan baz istasyonları, rüzgar türbinleri, şantiye alanları gibi yerler ve çevresi özellikle kışın daha tehlikeli olmaktadır. Buralara iki üç kişilik, hatta tek başlarına giden açık alan teknik personelleri kimi zaman kötü mevsim dönemlerinde mahsur kalmakta ve hayatta kalma derecesine varan durumlar yaşamaktadırlar. Bu personellere gerekebilecek kurtarma ekipleri gelene kadar kendi başlarına hayatlarını korumak ve mücadele etmeleri gerekmektedir.

Bu çalışma şekline sahip şirketlerin personellerine senelerdir İş Güvenliği Kapsamında konularına ve bölgelerine uygun şekilde hayatta kalma kursları düzenlemekteyiz. Referanslarımız arasıda Vodafone, ETC Telekomünikasyon, NRC Atık Toplama Hizmetleri ve Siemens Gamesa gibi firmalar bulunmaktadır.

Kurs Şekli ve Süresi:

Kurslar çalışma şartlarınıza göre planlanmakla birlikte zorunlu sınıf içi teorik dersler ve arazi uygulamaları yapılarak, kendi çalışma giyim ve donanımınız ile birlikte gerçekleştirilir.

Kurs Konuları:

Çalışma alanlarınızın bulunduğu ortam ve mevsime göre belirlenmekle birlikte Temel Hayatta Kalma konuları mutlaka verilir.

Eğitim Alanı Çalışmaları :

Personel yoğunluğunuza göre bizim belirleyeceğimiz bölgeye ve sizin bulunduğunuz bölgelerde gerçekleştirilir. Yine içeriğe göre uygulama konuları ve süresi belirlenir.


İş Güvenliği Referanslarımız:

                 

     
Image

Kursa Katılım Bilgileri

Kurs planlaması şirketin çalışma koşullarına göre yapılır.

Kurs başladığında hava şartları dikkate alınmaz.

Kursa mutlaka şirketin arazi çalışma giyim ve donanımı ile gelinmelidir.