İŞ GÜVENLİĞİ HAYATTA KALMA KURSU


   

Yüksek, dağlık, ulaşılması zor arazilerde bulunan baz istasyonları, rüzgar türbinleri, şantiye alanları gibi yerler ve çevresi özellikle kışın daha tehlikeli olmaktadır. Buralara iki üç kişilik, hatta tek başlarına giden açık alan teknik personelleri kimi zaman kötü mevsim dönemlerinde mahsur kalmakta ve hayatta kalma derecesine varan durumlar yaşamaktadırlar.

Bu personellere gerekebilecek kurtarma ekipleri gelene kadar, kendi başlarına hayatlarını korumak ve mücadele etmeleri gerekmektedir.

Bu çalışma şekline sahip şirketlerin personellerine senelerdir İş Güvenliği Kapsamında konularına ve bölgelerine uygun şekilde hayatta kalma kursları düzenlemekteyiz. Referanslarımız arasıda Vodafone, ETC Telekomünikasyon, NRC Atık Toplama Hizmetleri ve Siemens Gamesa gibi firmalar bulunmaktadır.


KURS ŞEKLİ VE EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Kurslar çalışma şartlarınıza göre planlanmakla birlikte zorunlu sınıf içi teorik dersler ve arazi uygulamaları yapılarak, kendi çalışma giyim ve donanımınız ile birlikte gerçekleştirilir.

Sınıf Dersleri: 1 gün, toplam 8 saat süreli, görsel destekli zorunlu derslerdir.

Sınıf ders süresi (gün ve saat) ve kurs konuları çalışma alanlarınızın bulunduğu ortam ve mevsime göre belirlenmekle birlikte Temel Hayatta Kalma konuları mutlaka verilir.

Arazi Uygulaması: En az 1 gün, gün başına toplam 8 saat süreli veya gece barınmalı uygulama eğitimidir.

Personel yoğunluğunuza göre bizim belirleyeceğimiz bölgeye ve sizin bulunduğunuz bölgelerde gerçekleştirilir. Yine içeriğe göre uygulama konuları ve süresi belirlenir.KURS KATILIM BİLGİLERİ
--------------------------------------------Hayatta Kalma Okulu'nda eğitimler, bilgi ve irade temelli gerçekçi uygulamalar üzerine kuruludur.
Hayatta Kalma Okulu, "Pusudan kurtulmanın tek yolu, pusuya düşmemektir" ilkesiyle hareket ederek, her zaman ve her yerde, her şartta ve her şekilde, daima hazır bir vaziyette olmanıza destek vermeyi amaçlar.


İLETİŞİMHAKA HAYATTA KALMA OKULU VE DOĞA SPORLARI EĞT.MRK.
      Osmanağa Mahallesi, Gazi Osman Paşa Sokak,
      No:10 Kat:4 Daire:17 Günel Han - 34714 Kadıköy/İstanbul

bilgi@hakahayattakalmaokulu.com.tr

0 530 225 50 28

  INSTAGRAM » @hayattakalmaokulu

UYARI!

Web sitemizin her hakkı saklıdır.
Sitemizdeki bilgilerin kopyalanıp alınması yasaktır. Paylaşılması izne tabidir.
İzinsiz alınması ve kullanılması durumunda hukuki yollar ile kanuni işlem başlatılacaktır.

İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Marka Tescil No: 5243790/201931309


   Yol tarifi almak için haritanın üzerine tıklayınız.