SAVAŞ ŞARTLARINDA HAYATTA KALMA KURSU


   

"ÖZEL İÇERİKLİ BİR HAYATTA KALMA KURSUDUR!"

Savaş şartları içinde ve artık düşman bölgesinde hayatta kalma davranış ve teknikleri daha fazla çeşitlenmiş ve zorlaşmıştır. Hem doğa, hem de düşmanla mücadele haline girilmiştir. Kurtulma veya kurtarma bölgesine gidene kadar şartlar çok tehlikeli boyutlardadır. Özel disiplinleri uygulamak gerekir.

Savaş zamanında dost veya düşman toprakları içerisinde şehirde ve doğada hayatta kalma durumuna girildiğinde uygulanacak teknik ve uygulamaları içerir. Kaçma, saklanma, kamuflaj ve doğada yaşam durumlarında uygulanacak yöntemler öğrenilir.

Savaş Şartlarında Hayatta Kalma Kurslarımız 2021 itibari ile içeriği geliştirilmiş, süresi artırılmış ve uygulamaları sertleştirilmiş olarak karşınıza çıkacak olup, özellikle bilişsel ve davranışsal bir terapi olması amaçlanmıştır. BU KURSUN İÇERİKLERİ KUTSAL ZAFER ŞAHİN'E AİTTİR.

Kurs içeriğinde M-SAE denen bir eğitim tekniği uygulanacaktır. Buna katlanmak durumundasınız. Unutmayın iki düşmanınız olacak DD (Düşman ve Doğa). Doğaya uyum sağlamanın başka bir boyutunu göreceksiniz.

Amerikan Ordusu MCCC protokolüne benzeyen ama daha kısa ve daha kati maddeleri olan bir protokolü sizlere kazandırmak istemekteyiz.


KURS ŞEKLİ VE EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Sınıf Dersleri: 2 gün, toplam 12 saat süreli, görsel destekli zorunlu derslerdir.

Stresi ve paniği önlemek, doğru hayatta kalma davranışlarını uygulamak, savaş zamanında doğada ve şehirde fark edilmeden düşman bölgesinde ilerleme, kaçma ve hayatta kalma teknikleri; Özel Harp olarak da bilinen NBC (Nükleer, Biyolojik, Kimyasal) harbinde hayatta kalma bilgileri öğrenilir ve uygulanır. Konular ve uygulamalar detaylı olarak sunum ve görsel destekli olarak anlatılmaktadır.

Arazi Uygulaması: 2 gün, toplam 32 saat süreli, çadırsız barınmalı uygulama eğitimidir.

Sınıf içi derslerde öğrenilen konular ve teknikler özel kamp alanında uygulanır. Askeri teknikler üzerinde de çalışmalar yapılır. Arazi uygulamaları en az 5 km.lik gündüz ve gece zorlu arazi yürüyüşleri ile desteklenir.


GEREKLİ MALZEMELER:

Gerekli malzemeleri öğrenmek için oka tıklayınız


DİKKAT!

*** BU KURS PROGRAMI TÜRKİYE'DE İLK DEFA 2011 SENESİNDEN BU YANA,
HAKA HAYATTA KALMA OKULU TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR VE İÇERİKLERİ KUTSAL ZAFER ŞAHİN'E AİTTİR. AYRICA ZAMAN DAMGASI İLE KORUNMAKTADIR. KURS PROGRAMIMIZIN AYNI ADLA VE İÇERİKLERLE KULLANILMASI HALİNDE HUKUKİ YOLLARA BAŞVURULACAKTIR.***

KURS KATILIM BİLGİLERİ
--------------------------------------------

               EĞİTİM KAYIT FORMU »

              KREDİ KARTI İLE ÖDEME »

KURS ÜCRETİ: 650 TL (KDV Hariç)


Hayatta Kalma Okulu'nda eğitimler, bilgi ve irade temelli gerçekçi uygulamalar üzerine kuruludur.
Hayatta Kalma Okulu, "Pusudan kurtulmanın tek yolu, pusuya düşmemektir" ilkesiyle hareket ederek, her zaman ve her yerde, her şartta ve her şekilde, daima hazır bir vaziyette olmanıza destek vermeyi amaçlar.


İLETİŞİMHAKA HAYATTA KALMA OKULU VE DOĞA SPORLARI EĞT.MRK.
      Osmanağa Mahallesi, Gazi Osman Paşa Sokak,
      No:10 Kat:4 Daire:17 Günel Han - 34714 Kadıköy/İstanbul

bilgi@hakahayattakalmaokulu.com.tr

0 530 225 50 28

  INSTAGRAM » @hayattakalmaokulu

UYARI!

Web sitemizin her hakkı saklıdır.
Sitemizdeki bilgilerin kopyalanıp alınması yasaktır. Paylaşılması izne tabidir.
İzinsiz alınması ve kullanılması durumunda hukuki yollar ile kanuni işlem başlatılacaktır.

İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Marka Tescil No: 5243790/201931309


   Yol tarifi almak için haritanın üzerine tıklayınız.